Розташування :
Київ, Україна
Телефон :
(044) 451 66 69
             (094) 851 66 69

Часті питання

Так. Відповідно до ст. 20, 24 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» адвокат має право одержувати письмові висновки фахівців, експертів з питань, що потребують спеціальних знань та робити відповідні адвокатські запити. Відповідно до ст.71 Кримінально – процесуального кодексу України, Спеціаліст у кримінальному може надавати консультації під час досудового розслідування і судового розгляду з питань, що потребують відповідних спеціальних знань і навичок. Тому складений Висновок експертів має юридичну силу і його можна долучити до матеріалів справи.
Так. Фізична чи юридична особа може самостійно звертатися до Центру. Послуги надаються на підставі Договору з додатками, які визначають відповідальність сторін, термін виконання та вартість послуг. Оплата здійснюється шляхом перерахунку коштів на рахунок Центру.
Так. Центр за 18 років існування має зв'язки з провідними висококваліфікованими адвокатами України, відповідно до їх профілю діяльності. Центр гарантує, що запропонований адвокат має не лише високі професійні, а й моральні якості, які дозволяють всебічно захищати клієнта. Подальша співпраця з адвокатом відбувається на підставі прямих домовленостей з клієнтом.
Ні. Не обов’язково. Укладання договору можливе шляхом його підписання власноруч та надсилання до Центру поштою, або ж кур’єром. Для цього:
- замовник надсилає Центру матеріали справи зручним для нього способом (електронна пошта, сервер, флеш-накопичувач, CD диск, паперові матеріали) та сплачує вартість їх попереднього вивчення, відповідно до наданого рахунку. Вартість вивчення зазначається заздалегідь, відповідно до об’єму матеріалів справи;
- при перспективі подальшої роботи замовнику надсилається на електронну адресу договір з додатками, які він підписує та повертає Центру. Вартість робіт зазначається до початку оформлення документів;
- оформлений Висновок надсилається на електронну адресу замовника для ознайомлення та вирішення додаткових питань в разі їх виникнення;
- оформлений та підписаний всіма членами комісії Висновок разом з договором, додатками та наданими матеріалами надсилається поштою замовнику, а той підписує Акт виконаних робіт та надсилає його Центру.